Kdo jsem a co dělám

Na otázku odpovídám prostě, jsem grafik, kodér, programátor, tak trochu i copywriterdigitální marketér a dělám zkrátka to, co mě baví.

Ve volném čase, když zrovna nerelaxuji u dobré knížky, nebo filmu, hraju na baskytaru, nebo na ukulele, kreslím, fotím a když je na to počasí, jdu si zaběhat, nebo se projet na kole.

O Informační technologie se zajímám už od útlého dětství, od té doby jsem získal mnoho zkušeností a znalostí, o které se s vámí rád podělím ve svém blogu.

Mistrně ovládám Adobe Photoshop a mám bohaté zkušenosti i s dalšími grafickými a multimediálními nástroji jako Sony Vegas nebo FL Studio. 

Programuji v jazyce PHP (+ HTML5, CSS3, LESS, práce s SQL databázemi a základy Java Scriptu), mám zkušenosti i s tvorbou aplikace pro platformu Android a v současné době rozšiřuji své znalosti intenzivním studiem jazyka C#. Mimo jiné se zajímám i o bezpečnost počítačových sítí.

Velmi dobře si rozumím s nástroji Google AdWords, Google Analytics a Facebook Business Manager.

V sekci Portfolio si můžete prohlédnout některé mé práce. Mojí další tvorbu naleznete na mém Tumbleru nebo Instagramu a dalších sociálních sítích (viz ikony v menu nalevo, u mobilní verze pod menu rozbalovacím).

V letech 2014 – 2016 jsem také příležitostně publikoval články na linuxovém portálu Root.cz.

Máte-li zájem o spolupráci, nebo se chcete jen na něco zeptat, můžete mě konktaktovat na tel. čísle (+420) 721 213 431, nebo mi napište na marian.pekar@gmail.com.